REGULAMIN

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Właścicielem sklepu internetowego pielęgniarski.pl jest:
Netstore Justyna Łukaszczyk  z siedzibą w Dąbrowicach, 99-352 przy ul. Kościuszki 37;  
NIP: 775-257-47-82;
Regon: 101701612,
ING BANK ŚLĄSKI 54 1050 1461 1000 0091 4200 0828

1.2. Informacje dotyczące towarów podane na stronie Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. 

1.3. Sprzedaż towarów przez Sklep odbywa się w drodze zawarcia za pośrednictwem Internetu umowy sprzedaży . 

1.4. Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

1.5.  Zdjęcia oraz wszystkie teksty znajdujące się na stronie sklepu internetowego  należą do właściciela firmy Netstore  i zakazuje się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.

2. ZAMÓWIENIA

2.1. Realizacja zamówień Kupującego możliwa jest zarówno na terytorium Polski, jak i za granicami kraju. Jeśli towar ma być wysłany poza granice Polski, przed zakupem należy skontaktować się z pielęgniarski.pl w celu ustalenia kosztu przesyłki.

2.2. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą złożenia zamówienia przez Kupującego i potwierdzenie jego przyjęcia do realizacji przez Sprzedającego.

2.3. Ceny wyrobów podane są w PLN i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

2.4. Cena podana przy wyrobie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. 

2.5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie jak również wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu Internetowego, bez wcześniejszego powiadomienia. 

2.6.  Sprzedający zastrzega sobie prawo do przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian. 

2.7. Do cen sprzedaży towarów Sprzedający dolicza koszt dostarczenia towaru do Kupującego zgodnie z cennikiem podanych usług w zakładce KOSZT WYSYŁKI.

2.8. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej informacji znajduje się w stopce POLITYKA PRYWATNOŚCI.

2.9. Zamówienia można składać 24h przez 7 dni w tygodniu przez cały rok.

2.10. Aby robić zakupy w sklepie pielęgniarski.pl nie ma potrzeby rejestracji, czy logowania.

2.11. Informacje dotyczące akceptowanych przez nas metodach płatności oraz sposobie wysyłki można znaleźć na stronie pielęgniarski.pl KOSZT WYSYŁKI / SPOSÓB DOSTAWY

2.12. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za dokonywanie zakupów przez osoby trzecie na rachunek osoby poszkodowanej.

3. POTWIERDZENIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

3.1. Poprawnie złożone zamówienie potwierdzane jest za pomocą automatycznej wiadomości wysyłanej na adres email podany przez Zamawiającego.

3.2. Podstawowym warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji, jest podanie podczas składania zamówienia poprawnych danych kontaktowych i adresowych do wysyłki.

3.3.  Jeżeli zamówione towary znajdują się na magazynie pielęgniarski.pl, wówczas są one wysyłane do Klienta w ciągu 24h, licząc od wpłaty na konto, lub po potwierdzeniu wysyłki za pobraniem. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie (o czym jest klient informowany w witrynie podczas wyboru koloru i rozmiaru), towar wysyłany jest w ciągu 21 dni roboczych, licząc od dnia potwierdzenia zamówienia.  

3.4. Jeżeli wpłata nie nastąpi do 14 dni roboczych od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez sklep pielegniarski.pl  zamówienie zostanie anulowane.

3.5.  W przypadku braku części zamówionych towarów, na wniosek lub za zgodą Klienta możliwa jest częściowa realizacja zamówienia. W takim przypadku koszty przesyłki liczone są za każdą przesyłkę wg cennika dostawy. Jeżeli zaistnieje taka sytuacja pielęgniarski.pl może kontaktować się z Klientem telefonicznie lub na adres e-mail w celu zaproponowania zamiennika brakującego towaru.

3.6. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

4. FORMY PŁATNOŚCI

4.1. Formy płatności dostępne na pielęgniarski.pl:
- Za pobraniem

- Przelew na konto bankowe Sprzedającego przed wysłaniem towaru. Przy płatności przelewem na konto Sprzedającego, Nabywca jest zobowiązany napisać w nazwie przelewu numer zamówienia jaki dostaje w e-mailowym potwierdzeniu zamówienia. Rozpoczęcie realizacji zamówienia następuje niezwłocznie po wpłynięciu należności na konto Sprzedającego.

5. REKLAMACJE, ZWROTY, WYMIANY

5.1. Klient ma prawo do zwrotu lub wymiany towaru, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki. 

5.2. Zwrotowi/wymianie nie podlegają produkty wykonane na zamówienie tj. produkty z nadrukiem indywidualnym.

5.3. W przypadku zwrotu lub wymiany towaru,  należy odesłać produkt do Sprzedającego w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu, bez znamion użytkowania, z etykietą, wraz z dowodem sprzedaży oraz poprawnie i czytelnie wypełnionym  formularzem zwrotu lub wymiany towaru na adres: Netstore Justyna Łukaszczyk, ul. Kościuszki 37, 99-352 Dąbrowice. Produkt można wymienić lub zwrócić tylko jeśli nie nosi on śladów użytkowania. Dlatego proponujemy ostrożnie przymierzać, aby nie usunąć ewentualnych metek, oraz nie ubrudzić produktu. Jeśli produkt będzie nosił ślady użytkowania lub będzie uszkodzony podczas przymierzania nie będzie podlegał zwrotowi ani wymianie, zostanie odesłany na Twój koszt. Przesyłkę wyślij odpowiednio zapakowaną i zabezpieczoną.

5.4. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z Pielęgniarski.pl, a następnie dostarczyć uszkodzony produkt na adres:  Netstore ul. Kościuszki 37 99-352 Dąbrowice, wraz z dowodem zakupu i opisem powodu reklamacji.

5.5. Reklamacji nie podlegają różnice w wyglądzie koloru towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnych ustawień parametrów monitora. Nie stanowią one podstawy do składania reklamacji.

5.6. Reklamacji podlegają wady techniczne/fizyczne (wady fabryczne), lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy.

5.7. Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, koszty przesyłki oraz całkowita wartość reklamowanego towaru, zwracana jest przelewem na konto wskazane przez Klienta.

5.8. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

5.9. Do każdego zakupionego towaru dołączany będzie dowód zakupu, zgodnie z przepisami prawa, w postaci faktury.

5.10. Jeśli wymieniasz towar z danego zamówienia po raz pierwszy, wyślemy go do Ciebie na nasz koszt. Przy każdej kolejnej wymianie kupujący pokrywa koszt wysyłki. Należy wówczas przelać 10 zł na konto: 54 1050 1461 1000 0091 4200 0828 w tytule przelewu wpisując: "WYMIANA, nr zamówienia, imię i nazwisko"

REGULAMIN. Kody rabatowe 5% na Święta

1. Organizatorem promocji pt. „Święta 2016” jest Netstore Justyna Łukaszczyk z siedzibą w Dąbrowicach 99-352 przy ul. Kościuszki 37; NIP: 775-257-47-82; Regon: 101701612.

2. Kod rabatowy można wykorzystać jeden raz, do dnia 31.03.2017

3. Kody rabatowe nie łączą się z innymi promocjami.

4. Kody rabatowe nie łączą się z innymi kodami, co oznacza, że jednorazowo można otrzymać 5% rabatu na jednorazowe zakupy. 

5. Kody rabatowe nie obejmują kosztów przesyłki.


Akceptuj

Ta strona używa ciasteczek (cookies)