Maseczki

Jest 24 produktów.
Wyświetlono: 1 - 24 z 24
 • Maseczka medyczna kolorowy ogród
  Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa kolorowy ogród
  M070

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - wzór kolorowy ogród. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm) Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  19,90 zł
 • Maseczka medyczna motylki
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa motylki
  M015

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - wzór motylki. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm) Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  19,90 zł
 • Maseczka koty w kosmosie
  Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa koty w kosmosie
  M060

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - koty w kosmosie. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm)Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  19,90 zł
 • Maseczka medyczna szalone sowy
  Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa szalone sowy
  M092

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - wzór szalone sowy. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm)Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  19,90 zł
 • Maseczka pandy
  Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa pandy
  M012

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - wzór pandy. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm)Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  19,90 zł
 • Maseczka koty szare z rozem
  Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa koty szare z różem
  M090

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - wzór koty szare z różem. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm)Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  19,90 zł
 • Maseczka medyczna biała
  -1,00 zł Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa biała
  M0B

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - biała. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm)Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  16,90 zł 17,90 zł -1,00 zł
 • Maseczka medyczna granatowa
  Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa granatowa
  M0G

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - granatowa. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm)Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  17,90 zł
 • Maseczka medyczna miętowa
  Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa miętowa
  M0M

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - miętowa. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm)Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  17,90 zł
 • Maseczka medyczna grafitowa
  Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa fuksjowa
  M0F

  Dwuwarstwowa maseczka na twarz wielorazowego użytku - fuksjowa. Wyprodukowana w Polsce z materiałów dobrej jakości.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm)Ze względów higienicznych maseczki nie podlegają zwrotowi.

  17,90 zł
 • Maseczka medyczna pączki i ciastka
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa pączki i ciastka
  M018

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - wzór pączki i ciastkaRozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
 • Maseczka medyczna mapa świata
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa mapa świata
  M0100

  Wielorazowa maseczka - wzór mapa świata.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
 • Maseczka medyczna rafa koralowa
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa rafa koralowa
  M070

  Wielorazowa maseczka - wzór rafa koralowa.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
 • Maseczka piórka i koraliki
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka piórka i koraliki
  M043

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - wzór piórka i koralikiRozmiar uniwersalny (21x16 cm)UWAGA! Maseczki szyjemy na bieżąco po złożonym zamówieniu. Staramy się wysyłać w ciągu 48h, jednak ze względu na dużą ilość zamówień termin może się wydłużyć.

  19,90 zł
 • Maseczka medyczna cętki leoparda
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa cętki leoparda
  M089

  Wielorazowa maseczka na twarz - wzór cętki leoparda.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
 • Maseczka medyczna morski
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa morska
  M0F

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - kolor morski Rozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  17,90 zł
 • Maseczka medyczna pomaranczowa
  Nowość
  Available
  Maseczka wielorazowa pomarańczowa
  M0F

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - pomarańczowaRozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  17,90 zł
 • Maseczka medyczna grafitowa
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa grafitowa
  M0GRAF

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - grafitowa.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  17,90 zł
 • Maseczka medyczna biedronki
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa biedronki
  M069

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - wzór biedronki.Rozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
 • Maseczka medyczna wesołe pandy
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa wesołe pandy
  M074

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - wzór wesołe pandyRozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
 • Maseczka koty w okularach
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa koty w okularach
  M061

  Wielorazowa maseczka - wzór koty w okularachRozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
 • Maseczka jelenie
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa jelenie
  M052

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - wzór jelenieRozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
 • Maseczka liski
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa liski
  M046

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - wzór liskiRozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
 • Maseczka kucyki
  Nowość
  Brak na stanie
  Maseczka wielorazowa kucyki
  M050

  Wielorazowa maseczka dwuwarstwowa - wzór kucyki Rozmiar uniwersalny (21x16 cm) Maseczka ma na celu osłonę twarzy przed dotykaniem.Nie jest to maseczka robocza/medyczna.Maseczka nie chroni przed koronawirusem. Informacje i zalecenia odnośnie koronowirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  19,90 zł
Akceptuj

Ta strona używa ciasteczek (cookies)