WYMIANA  ZWROT REKLAMACJA

Sklep Pielęgniarski.pl gwarantuje zwrot w ciągu 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia otrzymania przesyłki. Jeśli chcesz z tego skorzystać, przed upływem tego terminu prześlij formularz zwrotu lub wymiany wraz z zakupionym towarem na adres: 

Pielęgniarski.pl
N
etstore Sp. z o.o.
ul. Modrzewiowa 5
87-800 Włocławek
tel. 667 655 995

formularz zwrotu

formularz wymiany

Przed wysłaniem do nas towaru prosimy także o informację mailową lub telefoniczną o zwrocie/wymianie.

Przesyłkę nadaj listem poleconym, lub paczką abyś miał pewność że dotrze ona do nas. Nie odpowiadamy za nierejestrowane przesyłki, które zaginęły w drodze. 

Zwrot: Po odesłaniu zakupionego produktu wraz z formularzem zwrotu, zwrócimy Ci kwotę równowartą zakupionego towaru, w tym koszty dostarczenia produktów z wyjątkiem dodatkowych kosztów  wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas (obecnie najtańsza oferowana przez nas przesyłka wynosi 10zł) na Twoje konto niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni. 

Wymiana: Jeśli wymieniasz towar z danego zamówienia po raz pierwszy, wyślemy go do Ciebie na nasz koszt. Przy każdej kolejnej wymianie kupujący pokrywa koszt wysyłki. Należy wówczas przelać 10 zł na konto: 19 1050 1012 1000 0090 8123 1830 w tytule przelewu wpisując: "WYMIANA, nr zamówienia, imię i nazwisko". Gdy wymieniasz towar na tańszy, różnicę otrzymujesz na konto. Jeśli wymieniasz towar na droższy wtedy prosimy o dopłatę na konto na podstawie faktury korygującej którą dla Ciebie wystawimy.

Produkt możesz wymienić lub zwrócić tylko jeśli nie nosi on śladów użytkowania. Dlatego proponujemy ostrożnie przymierzać, aby nie usunąć ewentualnych metek, oraz nie ubrudzić produktu. Jeśli produkt będzie nosił ślady użytkowania nie będzie podlegał zwrotowi ani wymianie, zostanie odesłany na Twój koszt. Przesyłkę wyślij odpowiednio zapakowaną i zabezpieczoną. Np. pudełko z obuwiem zawiń najpierw w papier, a później zabezpiecz taśmą.

UWAGA! Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
W przypadku zwrotu pieniędzy wysyłamy Państwu na konto.

Zwrotowi nie podlegają produkty wykonane dla Ciebie indywidualnie, chyba że wystąpi wada produktu.

Przy pierwszej wymianie koszt wysyłki towaru do kupującego ponosi sklep Pielęgniarski.pl. Przy każdej kolejnej wymianie kupujący pokrywa koszt wysyłki. Należy wówczas przelać 10 zł na konto: 19 1050 1012 1000 0090 8123 1830 w tytule przelewu wpisując: "WYMIANA, nr zamówienia, imię i nazwisko"