WYMIANA I ZWROT

Sklep Pielęgniarski.pl gwarantuje zwrot w ciągu 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia otrzymania przesyłki. Jeśli chcesz z tego skorzystać, przed upływem tego terminu prześlij formularz zwrotu lub wymiany wraz z zakupionym towarem na adres: 

Pielęgniarski.pl
Netstore Justyna Łukaszczyk
ul. 30-lecia PRL 23
87-860 Chodecz

formularz zwrotu

formularz wymiany

Przed wysłaniem do nas towaru prosimy także o informację mailową lub telefoniczną o zwrocie/wymianie.

Przesyłkę nadaj listem poleconym, lub paczką abyś miał pewność że dotrze ona do nas. Nie odpowiadamy za nierejestrowane przesyłki, które zaginęły w drodze. 

Zwrot: Po odesłaniu zakupionego produktu wraz z formularzem zwrotu, zwrócimy Ci kwotę równowartą zakupionego towaru na Twoje konto niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni. 

Wymiana: Po otrzymaniu przesyłki, przygotujemy dla Ciebie i wyślemy nowo wybrany produkt. 

Produkt możesz wymienić lub zwrócić tylko jeśli nie nosi on śladów użytkowania. Dlatego proponujemy ostrożnie przymierzać, aby nie usunąć ewentualnych metek, oraz nie ubrudzić produktu. Jeśli produkt będzie nosił ślady użytkowania nie będzie podlegał zwrotowi ani wymianie, zostanie odesłany na Twój koszt. Przesyłkę wyślij odpowiednio zapakowaną i zabezpieczoną. Np. pudełko z obuwiem zawiń najpierw w papier, a później zabezpiecz taśmą.

Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Zwrotowi nie podlegają produkty wykonane dla Ciebie indywidualnie, chyba że wystąpi wada produktu.

Przy pierwszej wymianie koszt wysyłki towaru do kupującego ponosi sklep Pielęgniarski.pl. Przy każdej kolejnej wymianie kupujący pokrywa koszt wysyłki. Należy wówczas przelać 10 zł na konto: 54 1050 1461 1000 0091 4200 0828 w tytule przelewu wpisując: "WYMIANA, nr zamówienia, imię i nazwisko"


Akceptuj

Ta strona używa ciasteczek (cookies)